Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Čerpejte maximum výhod s Fio Bank iD

Nenechte si ujít benefity

Chcete získat peněžní příspěvek na prevenci? Jde to velmi jednoduše online. S Fio bankovní identitou se můžete přihlásit do klientských portálů a aplikací všech zdravotních pojišťoven.

Proč používat Fio bankovní identitu

  • Je to snadné, rychlé, bezpečné a zdarma.
  • Nemusíte si pamatovat další hesla.
  • Můžete podepisovat smlouvy online.


Nabídka benefitů je rozmanitá a každý si může vybrat pojišťovnu, která mu v tomto směru vyhovuje nejvíce. Pokud uvažujete o změně, můžete pro přihlášení k některým zdravotním pojišťovnám rovněž využít Bank iD.


Na co můžete čerpat příspěvek?

 

Sportovní aktivity

Pohybové aktivity dospělých i dětí, například sportovní kroužky nebo plavecké kurzy. Nebo třeba i ochranné vybavení - helmy na kolo a lyže.
 

Ozdravné a sportovní pobyty

Lázně, školy a školky v přírodě, lyžařské výcviky, letní tábory.
 

Rehabilitace a relaxace

Masáž, pobyt v sauně nebo solné jeskyni, služby fyzioterapeuta.
 

Péče o těhotné a novorozence

Produkty a služby související s těhotenstvím, potřeby pro miminka.
 

Péče o zuby a zrak

Dentální hygiena, rovnátka, dioptrické brýle, brýlové obruby nebo oční operace.
 

Očkování a vyšetření

Očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění (proti klíšťové encefalitidě, meningokokovi aj.), preventivní vyšetření (kožních znamének, prsu apod.).
 

Další - různé

Specifické diety při potravinové intoleranci, pro klienty s diabetem či dárce krve. Odvykání kouření, péče o duševní zdraví, vitamíny pro seniory a různé zdravotnické pomůcky, které běžně nejsou hrazeny.


Přihlaste se a zjistěte, jaké výhody můžete získat


Níže jsou odkazy na přihlášení do portálů či aplikací zdravotních pojišťoven. Vyberte si tu svou a zjistěte, na co máte nárok. Informace o příspěvcích najdete v sekcích označených jako Fond prevence, Preventivní programy, Benefity, Bonusy apod. K čerpání příspěvků pak budete potřebovat naskenovaný nebo vyfocený platební doklad a číslo účtu.Jak změnit pojišťovnu a další tipy

Změnit zdravotní pojišťovnu můžete jednou za 12 měsíců, a to ve dvou registračních termínech: 1. 1. - 31. 3. a 1. 7. - 30. 9. Změna pak proběhne k prvnímu dni následujícího kalendářního pololetí. Když např. přestoupíte do 31. března, stanete se klientem nové pojišťovny od 1. července.

Po přihlášení do klientského portálu či aplikace své zdravotní pojišťovny můžete také třeba požádat o nový průkaz, nahlásit změnu svých údajů nebo si zkontrolovat data preventivních prohlídek a dosud vykázanou zdravotní péči.

Řešit své zdraví s Bank iD můžete i v aplikacích Moje ambulance nebo poskytovatele zdravotních služeb EUC, které nabízejí konzultaci zdravotního stavu s lékařem na dálku nebo třeba možnost požádat o léky online.

.

e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn