Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Zpravodajství > Přehled oznámených IPO za minulý týden: Jupiter Neurosciences, Lulu's Fashion Lounge, User Testing

Přehled oznámených IPO za minulý týden: Jupiter Neurosciences, Lulu's Fashion Lounge, User Testing

19.10.2021 16:43

V minulém týdnu byly mimo četné SPAC emise oznámeny také IPO z oblasti farmacie, módy a uživatelského testování.

Přehled oznámených IPO za minulý týden na americkém trhu
SpolečnostBurza: ticker
Jupiter Neurosciences Inc.
NASDAQ: JUNS
Lulu's Fashion Lounge Inc.
NASDAQ: LVLU
User Testing Inc.
NYSE: USER
IO Biotech Inc.
NASDAQ: IOBT

Oznámené emise v týdnu od 11. do 15. října (zdroj: Bloomberg)

Jupiter Neurosciences je farmaceutická společnost zabývající se výzkumem a vývojem léčiv pro onemocnění centrálního nervového systému. Společnost vyvinula jedinečný produkt s resveratrolem, který bezpečně dosahuje terapeutické šíře (účinnosti) bez vedlejších účinků na trávicí ústrojí a poskytuje tak možnosti léčby v mnoha indikacích. Více informací o společnosti naleznete v prospektu zde.

Lulu’s Fashion Lounge je módní značka zaměřující se na dostupné a luxusní oblečení pro mileniály a ženy generace Z. Společnost se zaměřuje na vybudování autentického vztahu se svými zákazníky a nabízení specifického produktového portfolia, které není dostupné jinde na trhu. Více informací o společnosti naleznete v prospektu zde.

User Testing Inc. je společnost, která na základě reálné zkušenosti svých zaměstnanců s produkty, designem, aplikacemi, procesy, koncepty a značkami externích firem poskytuje zpětnou vazbu, která umožňuje společnostem reagovat na požadavky zákazníků. Základním pilířem podnikového modelu je tzv. empatická mezera (původně "empathy gap") poukazující na nedostatečné porozumění managementu svým zákazníkům. Více informací o společnosti naleznete v prospektu zde.

IO Biotech Inc. je biofarmaceutická společnost ve fázi klinického vývoje nové imunomodulační léčby rakoviny založené na vlastní platformě T-win. Produkty léčby jsou navrženy tak, aby stimulovaly imunitní systém a současně narušily proces imunosuprese vyvolané nádorem, tedy stav, kdy imunitní systém není schopen reagovat na cizorodé antigeny. V současné chvíli je společnost nejpokročilejší ve fázi 2 v oblasti rakoviny kůže typu melanom. Více informací o společnosti naleznete v prospektu zde.

V minulém měsíci jsme pro vás připravili článek IPO evropské vzdělávací platformy Babbel, které se dostává pozornost pro konkurenční vztah se společností Duolingo, jež nedávno úspěšně vstoupila na burzu. Více v sekci IPO a ostatní.

Zdroj: Bloomberg, Jupiter Neurosciences, Lulu's, User Testing, IO Biotech


Martin Singer
Fio banka, a.s.
Prohlášení


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR23,9771525,30785
USD22,6981423,95786
GBP28,3274329,89957
CHF23,2877824,58022
PLN5,183945,47166

Kompletní informace zde


Informace k používání cookies na těchto stránkách naleznete zde: Další informace X