Česky | English
Infomail: fio@fio.cz

Úvod > Akcie a obchodování > Semináře

Škola investování pro každého

Finanční vzdělávání je pro nás dlouhodobě prioritou. V naší Škole investování se snažíme pomoci lidem lépe pochopit a spravovat své osobní finance. Ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM jsme pro vás připravili sérii vzdělávacích seminářů z oblasti kapitálového trhu.

Témata jsou určena úplným začátečníkům i zkušenějším investorům. Ať již hledáte alternativu k termínovaným vkladům, máte povědomí o investování, ale chybějí vám zkušenosti, nebo již sami investujete a chtěli byste vědět, jak využít nástroje pro efektivnější obchodování, můžete si přijít rozšířit obzory. Naučíme vás investovat nebo lépe využít své investiční schopnosti.

  • Semináře se konají po celé ČR vždy v podvečerních hodinách
  • Délka semináře je 1,5 až 2 hodiny
  • Vstup na seminář je ZDARMA
  • Semináře pořádáme i na Slovensku

Přihlaste se kliknutím na název semináře, který byste chtěli navštívit. Poté si vyberte město a termín.

V případě, že máte zájem navštívit více seminářů, přihlaste se na každý samostatně.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Fio banka, a.s. upozorňuje, že všichni návštěvníci semináře budou v průběhu konání akce (vč. času bezprostředně předcházejícímu zahájení semináře), a to ve všech prostorách ke konání akce určených, povinni dodržovat veškerá vládní opatření, která budou platná a účinná v době konání akce (včetně např. dodržování stanovené ochrany dýchacích cest po celou dobu akce, povinnosti prokázat stanoveným způsobem bezinfekčnost apod.). V případě, že konkrétní návštěvník semináře nebude dodržovat všechna platná a účinná opatření a/nebo okamžitě neuposlechne výzvy oprávněného pracovníka k tomu, aby dodržoval veškerá vládní opatření spojená s covidem-19, vyhrazuje si Fio banka, a.s. právo takového návštěvníka nevpustit do prostor určených pro konání semináře, nebo ho z těchto prostor kdykoliv po dobu konání semináře vykázat.

Všechna aktuální opatření lze nalézt na internetové stránce https://covid.gov.cz/opatreni.


e-Broker

Přihlásit se | Založit demo

Internetbanking

Přihlásit se | Založit demo

Smartbanking

Stáhnout | Jak aktivovat

Pobočky a bankomaty

Mapa ČR
Facebook Twitter YouTube
Twitter LinkedIn

Devizové kurzy

NákupProdej
EUR24,0875825,42442
USD23,2186924,50731
GBP27,8229329,36707
CHF24,1206725,45934
PLN5,121285,40552

Kompletní informace zde